In Naruto World - W Świecie Naruto

In Naruto World jest to Gra PBF inaczej Forum RPG. Wcielamy się tutaj w zwykłego shinobi, ucznia akademii. To my decydujemy następnie jakie będziemw wieźć życie... W tej grze możemy się poczuć jak prawdziwy ninja!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Forum jest jeszcze edytowane. To nie ostateczna wersja jak by co xd

#1 2010-04-07 17:50:57

Atasuke Hara

Hokage

12538665
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 33
Punktów :   

News #1

NEWS #1


Witam!
Jak wiecie, jest to na razie forum w fazie planowania, szkicowania i uzupełniania Chciałbym jednak, abyście wiedzieli, że pracuję ciężko nad tym forum. Może tego nie widać, ale pracuje w głowię i w chwilach wolnych obmyślam jak będzie wyglądać forum i jak zacząć. Ale już teraz będę pracował, żeby było widać skutki.

Każdy z was, jak zakładał konto (jeżeli owe założyliście), czytał regulamin forum, jeżeli nie, to można go przeczytać klikając w górnym pasku na "Regulamin". Proszę, aby każdy go przeczytał, gdyż jest dość ważny.

A i jako, że to news, musi być coś nowego, więc jest. Emoty na tej stronie nie zbyt mi się podobały więc wszedłem na stronę z emotkami i z niej zgrałem emotikonki. Myślę, że Wam się podobają, ale nie mogą się podobać jeśli nie widzieliście wszystkich. Tak więc proszę, oto link do emotikonek. Natomiast więcej info o emotkach znajdziecie tu. Szczerze mówiąc jakie to więcej Tam tylko dodany jakiś tekst opisujący i stronę, z której wzięte emotki Ale piszę tak, żeby było ciekawiej A teraz, żegnam się.



Pozdrawiam, wasz Admin, Atasuke

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clan-pgs.pun.pl www.shamanking.pun.pl www.adresapokalisy.pun.pl www.mdpospjonkowo.pun.pl www.b2st.pun.pl